23 marca 2017

09.11.2006

Światowa Wystawa w Poznaniu – naszą hodowlę reprezentowały:

DEBUSSY Polaris (wł. J.Landos) kl. championów - II lokata, ocena doskonała - GRATULACJE!

LUCKY LUKE Polaris kl. championów - ocena doskonała

HARPIA Polaris kl. championów - ocena doskonała

LOYOLA Polaris kl. otwarta - ocena dobra

INDRA Polaris (wł. A.Szeról)  kl.otwarta - ocena bardzo dobra - RÓWNIEŻ GRATULACJE! 

 

17.09.2006

W Łodzi była Wystawa Klubowa owczarków belgijskich, na której otrzymaliśmy tytuły:

 

NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA W POLSCE 2006 - BRUKSELA Polaris

II NAJLEPSZY REPRODUKTOR W POLSCE 2006 - DREIK Polaris

 

A to wyniki naszych psiaków:

 

OPIUM Polaris - kl. młodzieży, wł. J.Palmowska - I, DOSKONAŁY

DREIK Polaris - kl. otwarta - II, DOSKONAŁY

DEBUSSY Polaris - kl. championów, wł. J.Landos - I, DOSKONAŁY, CWC

LUCKY LUKE Polaris - kl. championów - II, DOSKONAŁY

SERAMIDES Polaris - kl. baby, wł. J.Ołubek, - I, WIELCE OBIECUJĄCA, NAJLEPSZE BABY

INDRA Polaris - kl. otwarta, wł. A.Scheról, - IV, BARDZO DOBRA

JEANNETTE Polaris - kl. otwarta, wł. I. Rutecka - v BARDZO DOBRA

LOYOLA Polaris - kl. otwarta - VI BARDZO DOBRA

HAIDA Polaris - kl. championów, wł. L.Markowski - I, DOSKONAŁA, CWC, ZWYCIĘZCA KLUBU 2006

HARPIA Polaris - kl. championów - II BRADZO DOBRA 

 

16-17.09.2006

W Łodzi odbyła się specjalistyczna wystawa owczarków belgijskich, a o to jak nam poszło:

LUCKY LUKE Polaris - kl. championów - I, DOSKONAŁY, CWC

DEBUSSY Polaris - kl. championów, wł. J.Landos - II, DOSKONAŁY

SERAMIDES Polaris - kl. baby, wł. J.Ołubek - I, WIELCE OBIECUJĄCA, NAJLEPSZE BABY

LOYOLA Polaris - kl. otwarta - II, BARDZO DOBRA

INDRA Polaris - kl. otwarta, wł. A.Szeról - III, BARDZO DOBRA

HARPIA Polaris - kl. championów - I, DOSKONAŁA, CWC

HAIDA Polaris - kl. championów, wł. L.Markowski - II, DOSKONAŁA

 

03.09.2006

    Krajowa Wystawa we Włocławku: LUCKY LUKE  (kl. otwarta) otrzymał lokatę I z oceną doskonałą oraz CWC i tytuł Zwycięzcy Rasy. LOYOLA (kl. otwarta) otrzymała lokatę I z oceną doskonałą oraz CWC.

 

20.08.2006

    Krajowa Wystawa w Toruniu: Na toruńskiej wystawie zadebiutowała INDRA Polaris – wł. A.Szeról  (kl. otwrta), była I doskonała z tytułami CWC i Najlepsza Suka w Rasie. LOYOLA Polaris (kl. otwarta) była druga doskonała. LUCKY LUKE Polaris (kl. championów) zdobył lokatę I z oceną doskonałą, oraz tytuły CWC, Najlepszy Pies w Rasie i Zwycięzca Rasy. Właścicielom INDRY serdecznie gratulujemy debiutu!

 

12.08.2006

    Międzynarodowa Wystawa w Sopocie: LUCKY LUKE Polaris otrzymał lokatę II z oceną doskonałą. LOYOLA Polaris była I z oceną doskonałą oraz tytułami CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Najlepsza w Rasie.

 

30.07.2006

    Krajowa Wystawa w Chojnicach: LUCKY LUKE Polaris był I, doskonały z tytułami CWC i Najlepszy Pies w Rasie, LOYOLA Polaris również była I, doskonała z tytułami CWC, Najlepsza Suka w Rasie oraz Najlepsza w Rasie.

 

23.07.2006

    Krajowa Wystawa w Koszalinie: LUCKY LUKE Polaris był I, doskonały i CWC, a LOYOLA Polaris otrzymała lokatę I z oceną doskonałą i  tytułami CWC, Najlepsza Suka w Rasie i Najlepsza w Rasie.

 

16.07.2006

    Krajowa Wystawa w Gdyni: nasza LOYOLA Polaris zdobyła l lokatę z  oceną doskonałą, oraz tytuły CWC i Najlepsza Suka w Rasie.

 

21.05.2006

    Krajowa Wystawa w Słupsku: LUCKY LUKE Polaris zajął lokatę I z oceną doskonałą, CWC i tytułem Najlepszy Pies w Rasie. LOYOLA Polaris również była pierwsza doskonała z tytułami CWC, Najlepsza Suka w Rasie i Zwycięstwo Rasy.

 

06.05.2006

    Międzynarodowa Wystawa w Łodzi: DEBUSSY Polaris – wł. J.Landos, (kl. championów) był I z oceną doskonałą i tytułami CWC, CACIB, Najlepszy Pies w Rasie oraz Zwycięzca Rasy. HAIDA Polaris – wł. L.Markowski, była również I doskonała z tytułami CWC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie. Nasz LUCKY LUKE Polaris (kl. otwarta) był II bardzo dobry, MISS MISSISIPI Polaris  (kl.pośrednia) również była  II bardzo dobra.

 

03.05.2006

    Krajowa Wystawa w Bydgoszczy: Nasz LUCKY LUKE Polaris (kl.otwarta) był I doskonały, otrzymał CWC oraz tytuły Najlepszy Pies w Rasie i Zwycięzca Rasy. II doskonały był ENTRE Polaris (wł. I.Polenz). HARPIA Polaris (kl. otwarta) była I doskonała.

 

23.04.2006

    Krajowa Wystawa w Inowrocławiu: LOVER BOY Polaris (kl. otwarta) otrzymał lokatę I z oceną doskonałą oraz CWC i tytuły Najlepszego Psa w Rasie i Zwycięzcy Rasy. HARPIA Polaris (kl. otwarta) również była I z oceną doskonałą oraz tytułem Najlepszej Suki w Rasie. MISS MISSISPI Polaris uzyskała lokatę I, także ocenę doskonałą oraz tytuły Najlepszej Suki w Rasie oraz Zwycięzcy Rasy.

 

22.04.2006

    Krajowa Wystawa w Grudziądzu: LUCKY LUKE Polaris (kl. otwarta) zdobył lokatę II z oceną doskonałą, LOVER BOY Polaris (kl. otwarta) był III z oceną bardzo dobrą. GAETANI Polaris – wł .M.Witkowska, (kl. championów) był I z oceną doskonałą i CWC. W sukach w kl. otwartej I była HARPIA Polaris z oceną doskonałą, CWC i tytułem Najlepszej Suki w Rasie, a tym samym ukończyła swój dorosły championat. II doskonała była JULIANA Polaris - wł. A.Bączkowski.

 

12.02.2006

    Krajowa Wystawa w Bydgoszczy: LUCKY LUKE Polaris (kl. pośrednia)  otrzymał lokatę I, ocenę doskonałą, CWC oraz tytuł Najlepszego Psa w Rasie. GAETANI Polaris – wł. M.Witkowska, (kl. otwarta) był II doskonały, natombst JULIANKA Polaris – wł. A.Bączkowski (kl. otwarta) otrzymała lokatę I, ocenę doskonałą, CWC i tytuły Najlepsza Suka w Rasie oraz Zwycięzca Rasy, kończąc dorosły championat. Właścicielom serdecznie gratulujemy!  

 

6.11.2005

    Międzynarodowa Wystawa w Poznaniu: LUCKY LUKE Polaris po raz pierwszy występował w kl. pośredniej, otrzymał lokatę I z oceną doskonałą oraz CWC. ENTRE Polaris – wł. Izabela Polenz, w klasie otwartej był II z oceną doskonałą. HAIDA Polaris – wł.Ludwik Markowski również była II z oceną doskonałą.

 

21.08.2005

    Toruńska Wystawa Psów Rasowych: TWISTER de Rancho Jerez (kl. otwarta) był I doskonały z CWC oraz tytułami: Najlepszy Pies w Rasie i Zwycięzca Rasy. LOYOLA Polaris (kl. młodzieży) również była I z oceną doskonałą oraz tytułem Zwycięzca Młodzieży, przez co jest już Młodzieżowym Championem.

MISS MISSISIPI Polaris (kl. młodzieży) zajęła lokatę pierwszą z oceną doskonałą.

 

13.08.2005

    Międzynarodowa Wystawa w Sopocie: W sukach LOYOLA Polaris (kl. młodzieży) była I z oceną doskonałą i uzyskała już drugi tytuł Zwycięzcy Młodzieży. JULIANKA Polaris (kl. otwarta) wł. M. Witkowska i A. Bączkowski, była II doskonała z tytułem RES.CACIB. GETANI Polaris (kl. otwarta) wł. M.Witkowska i A.Bączkowski, uzyskał lokatę I z oceną doskonałą, CWC i RES.CACIB, a TWISTER de Rancho Jerez był III z oceną doskonałą. 

 

3.07.2005

    Wystawa w Olsztynie: LOYOLA Polaris (kl. młodzieży) była I z oceną doskonała oraz tytułem Zwycięzca Młodzieży. TWISTER de Rancho Jerez (kl. otwarta) otrzymał lokatę II z oceną doskonałą. MISS MISSISIPI Polaris (kl. młodzieży), również I z oceną doskonałą. 

 

18.06.2005

    Międzynarodowa Wystawa w Szczecinie: Nasz LUCKY LUKE Polaris otrzymał lokatę I z oceną doskonałą i został już po raz trzeci Młodzieżowym Zwycięzcą, co przyczyniło się do uzyskania przez niego tytułu – Chempiona Młodzieżowego. LOYOLA Polaris (kl. młodzieży) również  była I z oceną doskonałą. HARPIA Polaris (kl. otwarta) zajęła lokatę I z oceną doskonałą, a zarazem dostała swoje drugie CWC, CACIB oraz otrzymała tytuł Najlepszej Suki w Rasie. Po raz pierwszy na wystawie była MISS MISSISIPI Polaris (kl. młodzieży) otrzymała lokatę III z oceną doskonałą. Jej brat MR.MAJESTIC Polaris, również oceniany w klasie młodzieży, był I z oceną doskonałą, a zarazem otrzymał tytuł Zwycięzcy Młodzieżowego (już po raz drugi w swojej krótkiej karierze wystawowej).  

aktualności 2006-2005

Kontakt:

Agata Piłat

Borówno 18, 86-200 Chełmno, PL

tel. +48 665547050

polaris_hodowla@poczta.onet.pl