23 marca 2017

 

17.10.2008

Jest już pewne, że nasza MISS będzie miała szczenięta! Dziś zrobiliśmy USG, które potwierdziło nasze przypuszczenia! Teraz z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie!

 

12.10.2008

Krajowa Wystawa w Zabrzu: TEMPERA Polaris (wł. Joanna Wróbel) w kl. pośredniej otrzymała lokatę I, ocenę doskonałą oraz tytuły CWC, Najlepsza Suka w Rasie, oraz Zwycięzca Rasy! Gratulujemy!

 

27.09.2008

Międzynarodowa wystawa we Wrocławiu - sędzia Willemine van Deijl. Udanego debiutu w klasie szczeniąt gratulujemy Marcie Kozicy i WAITING FOR LA COMPONELLA Polaris, która uzyskała lokatę I z oceną bardzo obiecującą!

 

21.09.2008

Klubowa wystawa Owczarków Belgijskich – sędzia M.F.Varlet (Francja)

Nasza hodowla otrzymała tytuł NAJLEPSZEJ HODOWLI OWCZARKÓW BELGIJSKICH W POLSCE 2008, a naszej CAYENNE Polaris przyznano tytuł NAJLEPSZEJ SUKI HODOWLANEJ W POLSCE 2008!

Ponadto:

UZI Polaris (kl. młodzieży) – wł. Andrzej Bączkowski, został MŁODZIEŻOWYM ZWYCIĘZCĄ KLUBU 2008, lok. I, ocena doskonała, Best Junior

SAHIB Polaris (kl.otwarta) – wł. Karolina Frost, został ZWYCIĘZCĄ KLUBU 2008, lok. I, ocena doskonała, CWC

DEBUSSY Polaris (kl. championów) – wł. Jerzy Landos, lok. I, ocena doskonała, CWC

LUCKY LUKE Polaris (kl. championów) – lok. III, ocena doskonała

HAIDA Polaris (kl. championów) – wł. Ludwik Markowski – lok. III, ocena doskonała

Właścicielom psów z naszej hodowli bardzo dziękujemy za reprezentowanie naszej hodowli!

 

10-11.09.2008

    Nasza MISS MISSISIPI została pokryta CHUCK'iem von der Feldstiege! Dziękujemy Andrei, że przyjęła nas będąc na urlopie w Danii. Teraz trzymamy kciuki za nasze pierwsze małe tervuereny! 

 

17.08.2008

    Krajowa Wystawa w Toruniu: UZI Polaris (wł. Andrzej Bączkowski) w kl. pośredniej był I, doskonały, otrzymał CWC i tytuł Najlepszego Psa w Rasie. GRATULACJE! YOJRIDE de la Terre Sauvage w kl. młodzieży była I z oceną doskonałą i tytułami Zwycięzca Młodzieży i Best Junior. 

 

09.08.2008

    Międzynarodowa Wystawa w Sopocie: UZI Polaris (wł. Andrzej Bączkowski) debiutował w kl. pośredniej z lokatą I, oceną doskonała, CWC oraz Res. CACIB. SAHIB Polaris (wł. Karolina Frost) w kl. otwartej otrzymał lokatę I, ocenę doskonałą, CWC, CACIB oraz tytuły Najlepszy Pies w Rasie i Zwycięzca Rasy. Gratulujemy sukcesów! Gościnnie na wystawę zawitał WILHELM TELL Polaris oraz WIRGINIA WOOLF Polaris wraz z rodziną, oto kilka zdjęć:

 

27.07.2008

    Krajowa Wystawa w Chojnicach: UZI Polaris (wł. Andrzej Bączkowski) w kl. młodzieży był I, doskonały z tytułami Zwycięzca Młodzieży i Najlepszy Junior, tym samym zakończył swój Młodzieżowy Championat – serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! LUCKY LUKE Polaris w kl. championów był I, doskonały z CWC i tytułami Najlepszy Pies w Rasie i Zwycięzca Rasy. YOJRIDE de la Terre Sauvage pierwszy raz wystawiana w kl. młodzieży również otrzymała lokatę I z oceną doskonałą oraz swoje pierwsze Zwycięstwo Młodzieży.     

  

20.07.2008

    Krajowa Wystawa w Gdyni – w klasie otwartej debiutował MONTE CHRISTO Polaris – wł. Marek Mańczak. Otrzymał lokatę II z ocena bardzo dobrą. Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na jakiejś wystawie! 

    W tym dniu odeszła nasza pierwsza belgijka GRACJA z Leśnego Maneżu, osiągając sędziwy wiek czternastu lat. To ona nauczyła nas kochać belgi i to dzięki niej będziemy je nadal hodować, dzięki jej wyrozumiałości dla początkujących właścicieli, pokazała nam jak wspaniałym psem potrafi być belg. Zawsze będziesz w naszej pamięci, jako wspaniała suka hodowlana jak i kochający, domowy pies.     

 

21.06.2008

    Międzynarodowa Wystawa  w Szczecinie: LUCKY LUKE Polaris (kl. championów) otrzymał lokatę I z oceną doskonałą oraz tytuły CWC, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy i CACIB. RAMAJANA Polaris (kl. otwarta) również otrzymała lokatę I, ocenę doskonałą i tytuły CWC, Najlepsza Suka w Rasie oraz CACIB. YOJRIDE de la Terre Sauvage też na lokacie I dostała ocenę wielce obiecującą! Gościnnie na wystawie była TEREZJANA Polaris ze swoją Panią Susann Schubert i trenerką Obidience Maxi, oto kilka jej zdjęć:

 

31.05.2008

    Międzynarodowa Wystawa w Lesznie: KAAYANI Polaris (kl. otwarta) wł. Grzegorz Lebioda, była II z oceną doskonałą. Gratulacje! Nasza YOJRIDE de la Terre Sauvage w kl. szczeniąt tym razem wystawiała się bez zarzutów i otrzymała ocenę obiecującą i lokatę I, a LUCKY LUKE Polaris w kl. championów był I, doskonały z tytułami: CWC, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy i CACIB.  

 

18.05.2008

    Na Karkonowskiej Wystawie w Jeleniej Górze KAAYANI Polaris – wł. Grzegorz Lebioda, zakończyła swój championat zdobywając w kl. otwartej lokatę I, ocenę doskonałą i CWC. Mamy kolejną championkę w hodowli! Serdecznie gratulujemy!   

 

03.05.2008

    Na międzynarodowej wystawie w Łodzi UZI Polaris (kl. młodzieży) wł. Andrzej Bączkowski, otrzymał lokatę I, ocenę doskonałą oraz tytuł Zwycięzca Młodzieży. Natomiast w klasie otwartej zadebiutowała SORAYA Polaris wł. Grażyna Wrzos, otrzymując lokatę II z oceną doskonałą oraz res.CACIB. Tradycyjnie już gratulujemy i dziękujemy za pokazywanie piesków z naszej hodowli!    

 

02.05.2008

    Krajowa Wystawa w Bydgoszczy: UZI Polaris (kl. młodzieży) wł. Andrzej Bączkowski otrzymał lokatę I, ocenę doskonałą, swoje pierwsze Zwycięstwo Młodzieży oraz Best Junior – serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów! LUCKY LUKE Polaris w kl. championów był I, doskonały, otrzymał CWC, Najlepszy Pies w Rasie, oraz Zwycięstwo Rasy. Natomiast YOJRIDE de la Terre Sauvage na swoim debiucie w klasie szczeniąt niestety została zdyskwalifikowana, gdyż nie dała się dokładnie i całkowicie „wymacać” Pani Sędzinie i „kłapnęła” ząbkami – jeszcze dużo pracy przed nami!     

 

20.04.2008

Krajowa Wystawa w Inowrocławiu – wyniki:

SAHIB Polaris (kl. pośrednia) wł. Karolina Frost – I, bardzo dobry

LUCKY LUKE Polaris (kl. championów) – I, doskonały, Najlepszy Pies w Rasie

RAMAJANA Polaris (kl. pośrednia) – I, doskonała

Oraz dzieci naszego DREIKA:

JANKA z Rubinkowskiego Pola (kl. młodzieży) wł. Irena Harężlak – I, bardzo dobra

IRYS z Rubinkowskiego Pola (kl. pośrednia) wł. Grzegorz Filut – I, doskonały, Najlepszy Pies w Rasie, BOB

Dla wszystkich gratulacje!

  

19.04.2008

    Krajowa Wystawa w Grudziądzu: UZI Polaris (kl. młodzieży) wł. Andrzej Bączkowski – zajął lokatę I z oceną doskonałą. Młodzikowi i jego Panu gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze wystawy! LUCKY LUKE (kl. championów) zajął lokatę II z oceną doskonałą, a RAMAJANA Polaris (kl. pośrednia) lokatę I, ocenę doskonałą i CWC.

 

29.03.2008

    Na międzynarodowej wystawie w Katowicach w klasie młodzieży zadebiutowała TEMPERA Polaris - wł. Joanna Wróbel. Sunia otrzymała lokatę I z oceną doskonałą, oraz tytuły Zwycięzca Młodzieży i Najlepszy Junior oraz nominację na Crufts. Mawri i Pani Joannie gratulujemy debiutu i życzymy dalszych sukcesów!

 

11.08.2007

Wystawa Międzynarodowa w Sopocie: Nasz LUCKY LUKE Polaris w klasie championów zdobył lokatę pierwszą z oceną doskonałą, oraz tytuły CACIB, CWC i Najlepszy Pies w Rasie. 

 

05.05.2007

Międzynarodowa Wystawa w Łodzi – wyniki naszych psów:

HAIDA Polaris (wł. L.Markowski) - kl. championów - I, doskonała, CWC, NSwR, CACIB, BOB

DEBUSSY Polaris (wł. J.Landos) - kl. championów - I, doskonały, CWC, NPWR, CACIB

RAMAJANA Polaris - kl. młodzieży - III, doskonała

SERAMIDES Polaris (wł. J.Ołubek) - kl. młodzieży - IV doskonała

oraz córka naszego DREIKA: IZA z Rubinkowego Pola (wł. J.Ołubek) - kl. młodzieży - V, doskonała

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

03.05.2007

    Krajowa Wystawa w Bydgoszczy: RAMAJNA Polaris (kl. młodzieży) powtórzyła sukces z Grudziądza, była I doskonała, z tytułami Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior i Zwycięzca Rasy. TWISTER de Rancho Jerez w klasie otwartej był I z oceną doskonałą. 

 

21.04.2007

    RAMAJANA Polaris rozpoczęła karierę wystawową. Na swojej pierwszej wystawie w Grudziądzu otrzymała lokatę I z oceną doskonałą oraz tytuły Zwycięzca Młodzieży oraz Najlepszy Junior.

 

12.02.2007

    Rozpoczęliśmy sezon wystawowy 2007! Na Walentynkowej Wystawy w Bydgoszczy LOYOLA Polaris była I, doskonała i otrzymała CWC, tym samym zakończyła Championat Polski!

 

aktualności 2007-2008

Kontakt:

Agata Piłat

Borówno 18, 86-200 Chełmno, PL

tel. +48 665547050

polaris_hodowla@poczta.onet.pl